Kurumsal

Kurumsal

İzmed Sağlık Ürünleri, stratejik önemi olan ilaç konusunda, pazarlama faaliyeti gösteren bir firmadır. Yüzde yüz Türk sermayeli olan bu şirket sağlık sektöründe kendini kanıtlamış, hedefleri büyük, sürekli gelişmeye ve büyümeye açık bir firmadır. Genç ve dinamik bir ekip tarafından yönetilen İzmed, kurulduğu andan itibaren her geçen gün istikrarlı ve hızla büyüyen bir firmadır.

İnsan sağlığını direkt ilgilendiren hassas bir sektörün içerisinde hem kaliteyi ön planda tutmakta hem de gelecek nesillere bu değeri aktarmayı kendine şirket değeri olarak benimsemektedir.

Hastalarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve ürünlerimizi ürettiğimiz çevreye karşı özenli davranıyoruz. Bu özeni gösterirken, İzmed markası ve itibarını destekleyecek şekilde güvenli ve etik bir ürün tedariki sağlıyoruz.

Şirketimizin hizmetlerini sürekli olarak geliştirebilmesi, pazar payını arttırabilmesi ve rekabetçi konumunu koruyabilmesi için ürünlerimizi, süreçlerimizi ve yönetim uygulamalarımızı yeniliyoruz. Yenilikçi yaklaşımlarımız, yeni işbirlikleri için fırsat yaratmaktadır.